1 Haftada 7 Kilo Verdiren Su Diyeti?

1 Haftada 7 Kilo Verdiren Su Diyeti?

Bir hafta da yedi kilo verdiren Su diyeti (su orucu) diye de bilinir ,sağlıklı bir diyet türü olan su diyeti ,yedi kilo verdiriyor günde 2 litre su içmek tokluk hissi verir ve su diyeti yediğimiz besinleri sindirmemize yardımcı olur. Güne daha dinç olmamızı sağlar, tabii ara öğünleri saatine göre tüketmeliyiz bol sıvı gıdalar tüketmek bize yardımcı olur. Su diyeti yapmadan önce diyetisyene veya doktora danışıp bu uzman kişiler tarafında sağlıklı bir şekilde su diyeti başlayabiliriz. Kendimizi daha sağlıklı ve formda olmamız için spor ve egzersiz yapmak bize yardımcı olacaktır. Su başlı başına insan oğlunun vücuduna en faydalı sıvılardan bir tanesidir, su olmasa yaşam olmaz su evrenin en büyük nimetidir.

Su Diyeti Nedir?

Su diyeti nedir sorusuna ,son zamanlarda çok popüler olan bu diyet türü vücudumuz ihtiyacı olan minarel bakımından zengin ve günün her saati tüketilen su ,günlük hayatımızın en vazgeçilmez parçası olmuştur. Vücudumuz yüzde yetmiş beşi sudan oluşur su tüketmeden yaşamak imkansızdır su diyeti bir detoks özelliği taşır kan basıncını düşürür ,günlük yaşantımızda sindirimi kolaylaştır . Su diyeti önce vücuttaki ödemi atmayı sağlıyor ve daha sonra yağ yakmaya yardımcı oluyor, bol su tüketimi olduğunda böbreklerin daha iyi çalışmasına yardımcı olur böylelikle zayıflamaya da yardımcı olur.

Su Diyeti Nasıl Yapılır?

Su diyeti nasıl yapılır, sabahları bir bardak greyfurt suyu, portakal suyu veya karışık meyve suyu, ara öğün bir avuç ceviz, fındık ,kaju olabilir, öğlen kibrit kutusu büyüklüğünde ,beyaz peynir ,mevsim salatası ,ara öğün bitki çayı , zencefilli ıhlamur çayı ,yeşil çay ayvalı olabilir .Akşam bir adet armut, elma, bol bol gün içinde su tüketimi bir hafta boyunca meyve ve sebzeleri, bitki çayları ara öğünlere farklılık katarak değişim yaparak bir haftayı geçirelim ve fark göreceksiniz , su diyeti harika zayıflama yöntemidir ,istediğiniz kiloda olmak artık sizin elinizde kolay gelsin 🙂

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.