Türkiye’ye Korona Virüsünün Gelmesiyle Ünlüler Tedbir Aldı

Türkiye’ye Korona Virüsünün Gelmesiyle Ünlüler Tedbir Aldı

Türkiye’ye korona virüsünün gelmesiyle ünlüler tedbir aldı, tüm dünyanın gündeminde olan korona (corona) virüsünün yayılması ile ilgili bir sürü önlemler alındı. Soğuk havalardan dolayı üşüttüğünü söyleyen Demet Akalın virüs nedeni ile hastaneye gitmekten kaçındı. Virüsün yayılması nedeni ile ünlü isimler aldıkları önlemleri anlattı. Çin’in Wuhan kentinde ortaya çıktı ve kısa sürede yayılarak 4500 kişinin ölümüne yol açtı.

Korona Virüsüne Karşı Ünlülerin Yorumları

Demet Akalın

Üşüttüm evdeyim, dinleniyorum virüs nedeni ile hastaneye gitmeyi tercih etmedi. Doktor eve gelip iğne yaptı bu kadar kaosa gerek yok bilinçli olmak yeterli. Evde hijyene ve temizliği daha ağırlık vererek önem vermek yeterli

İrem Derici

İş dışında dışarı çıkmıyorum ve her sabah C ve B vitamini kullanıyorum. Ayrıca ırak ve Amsterdam konserlerim iptal oldu. Grip aşısı yaptırdım, sık sık ellerimi yıkıyorum.

Hülya Avşar

Dünyada olan bir virüs önlem almaya devam edelim. Ellerimizi sık sık yıkayıp temizliğe önem göstermeye devam edelim.

Kıvanç Tatlıtuğ

Yurt dışı seyahatlerini bir süreliğine iptal ettik ve öpüşme, sarılma, tokalaşmaya bir süreliğine ara verdik.

Cüneyt Arkın

Sağlık bakanlığı’nın dağıttığı broşürlerde neler yapılması gerektiği hakkında tam bilgi veriliyor, bunlarlı elden ele dağıtalım.

Hülya Koçyiğit

Sağlık bakanlığı’nın önerilerine uymaya çalışıyorum. Hijyen konusunda ellerimi sık sık yıkıyorum ve çantam el dezenfekteni bulunduruyorum.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.