Bir Ayda 20 Verdiren Kür?

Bir Ayda 20 Verdiren Kür?

Bir ayda 20 kilo verdiren kür, hemen ,hemen herkes kilo vermek için diyet Spor, egzersiz, koşu, yürüyüş , bunun gibi aktivitelerde bulunan insanlar, tabii ki kilo verebilir, ama 1 ay gibi kısa bir sürede hemen hemen 20 kiloya düşmek ve göbek eritimi , yapmak aslında bu kürle bunu başarabilirsiniz. Vereceğimiz kür ,yağ yakımı, göbek eritme, istediğiniz kiloya ulaşmak sizin elinizde .1 ayda 20 kilo verdiren bu kür, sağlıklı bir şekilde yediklerimize dikkat ederek kilo vermeyi başarabiliriz, tabii ki yediklerimize dikkat ederken aşırı yağlı hamur işlerinden, ağır yemeklerden, kaçınmalıyız ara öğün olarak bitki çayları içebiliriz yeşil çay, ıhlamur çayı, karanfil çayı ,şekersiz siyah çay ve sade kahvede uygun olur. Beyaz ekmek yerine kepekli ekmek tam buğday ekmeği galeta tercih edebiliriz .Mevsim salataları ,sebze yemekleri ,balık ,tavuk ,kırmızı et bunlardan da 100 gram yememiz yeterli olacaktır.

Bir Ayda 20 Kilo Verdiren Kür Yapılışı?

Kısa sürede yani 1 ay gibi bir zamanla 20 kilo verdiren kür, yoğurt, acı biber, karabiber, zerdeçal ,limon bu karışımı yatmadan önce 3 saat önce tüketelim. 15 gün boyunca devam edelim,, 15 gün sonra ,bir hafta ara verelim ve bir hafta sonra tekrar 15 gün daha devam edelim. İşte kürümüz bu kadar basit ,yoğurt, acı biber ,karabiber ve zerdeçal , limon ,yağ yakımı ve göbek etmemize yardımcı olacaktır. İstediğimiz kiloya düşmemiz bu kürle mevcut hale gelecektir. Yoğurt kemik gelişimi, için kalsiyum ve mide için probiyotik oluşturarak acı biberin ve karabiberin ve zerdeçal ,limon ,karışımıyla tam anlamıyla sağlıklı bir şekilde zayıflamanıza ,yardımcı olacaktır .

Bir Ayda 20 Kilo Verdiren Kür Malzemeleri?

* Bir kase ev yapımı yoğurt ,

* 1 tatlı kaşığı acı biber ,

* 1 tatlı kaşığı karabiber ,

* 1 tatlı kaşığı zerdeçal ,

*yarım limon,

Bütün bu malzemeleri bir kase olan yoğurdu muzun içine katalım ve karıştıralım. 1 ayda 20 kilo verdiren kür hazır şifa olsun, afiyet olsun.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.