3 Günde 5 kilo Verdiren Yoğurt Kürü Tarifi

3 günde 5 kilo verdiren yoğurt kürü tarifi, hanımların en çok istediği şey hızlı zayıflamak ama bunun yanında sağlığımıza da çok dikkat etmeliyiz.

3 Günde 5 kilo Verdiren Yoğurt Kürü Tarifi

3 günde 5 kilo verdiren yoğurt kürü tarifi, hanımların en çok istediği şey hızlı zayıflamak ama bunun yanında sağlığımıza da çok dikkat etmeliyiz. Bundan dolayıda yediğimiz içtiğimiz aldığımız öğünler çok önemlidir. Aç kalmadan diyet yapmak gerekir. Aç kalınarak yapılan diyetten bize hiç bir hayır çıkmaz. Vücudun istediği vitaminleri ve mineralleri almamız gerekir. Bundan dolayı da tam olarak öğün sık olan diyet listeleri uygulamak ve sağlımıza uygun olan diyeti yapmak gerekir. Her şeyin başı sağlık diyerek makalemize başlıyoruz. Bugün sizlerle yoğurt diyetini paylaşacağız. Hazırlanması çok basit olan bir kürdür. Hızlı yağ yakmak istiyorsanız mutlaka bu tarifi deneyin. Yoğurt gibi probiyotik içeren besinler metabolizmanın daha hızlı çalışmasına yardımcı olur ve bağırsakları çalışmasını sağlar. Ayrıca oldukça kalorisi düşüktür ve besleyici yapısıyla sağlıklı bir besin kaynağıdır.

Hızlı Kilo Verdiren Diyet Çeşitleri

Kolay bir şekilde kilo vermeyi sağlar. Çünkü yağ yakımını hızlandırdığından mutlaka diyet yapmasak bile günde iki kez yoğurt tüketmek çok önemlidir. Detoks etkisi yapar ve vücudunuzu zararlı atıklardan temizler. Tercih edeceğiniz yoğurt yağsız olmalıdır ama istediğiniz kiloya ulaştığınız hazır olmayan doğal mayalanmış yoğurt tercih edin. Sağlık için çok önemli olacaktır. Tabi belirli rahatsızlıklar var ise light yoğurt tercih etmek en iyisi olacaktır. Lafı fazla uzatmadan tarife geçelim. Deneyecek olanlar için şimdiden kolay gelsin, fakat bahsettiğimiz gibi bünyenize uygun olan diyet listelerini tercih edin. Her diyet listeniz içinde mutlaka yoğurt, ayran, yada kefir mutlaka olsun. Hem sağlıklı hemde yağ yakımını kolaylaştırmada etkilidir. Ayrıca detoks sularını da eksik etmeyin derim.

Yağ Yakan Yoğurt Kürü Tarifi

 1. Gün Kahvaltı 
 • 1 adet haşlanmış patates
 • 1 kase yoğurt

Öğle

 • 2 adet haşlanmış patates
 • 1 kase yoğurt

Akşam

 • 2 kase yoğurt

2.Gün

Kahvaltı

 • 1 kase yoğurt

Öğle

 • 2 adet haşlanmış patates
 • 1 kase yoğurt

Akşam yemeği

 • 1 adet haşlanmış patates
 • 1 kase yoğurt

3.Gün

Kahvaltı

 • 1 adet haşlanmış patates

Öğle

 • 1 adet haşlanmış patates
 • 1 kase yoğurt

Akşam yemeği

 • 1 kase yoğurt

Bu verdiğimiz kürü beslenme listenizin yanında kullanmanızı tavsiye ederiz. Bunu sadece kullandığınız vakit sağlıksız bir olacaktır. Bu yüzden şok diyetlerin hışmına uğramamak için sağlıklı beslenmeyi tercih etmeliyiz. Ayrıca diyet suları da tercih etmeniz gerekir ve her gün 1 saat yürüyüş yapmanız hızlı kilo vermekte en önemli faktörlerden biri sadece kürler etki etmez. Bu kürü kullandığınızda farkı göreceksiniz. Tabiki söylediğimiz yöntemlere uyum sağladığınızda tam olarak farkına varacaksınız. Bir liste daha paylaşacağız buda yağ yakan yoğurt kürü. Yoğurdun 100 gram 58 kaloridir ve besleyici bir yapıya sahiptir. Bir hafta içerisinde tüketeceğiniz besinler belirtilir. Gün boyu yoğurt tüketmek oldukça sağlıklıdır. Herkesin bünyesi farklıdır ve diyet listelerini eğer kendi bünyenize uymuyorsa asla denemeyin. Yada doktorunuza danışmadan uygulamada bulunmayın.

Yağ Yakan Yoğurt ve Bal Kürü

Bir kase yoğurt tarçın ve bal, zencefil bu kürü sabah akşam herhangi bir diyet listesini kullansanızda uygulayın. Yanında bir saat yürüyüş yapın ve 1 hafta da etkisini göreceksiniz. Metabolizma hızlandırdığında bir hafta da yanında yürüyüş ile 3 yada 5 kilo birden verdiğinizi göreceksiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.