Doğal Ağrı Kesici Yapımı

Doğal Ağrı Kesici Yapımı

Doğal ağrı kesici yapımı, bunun için her uzmanın verdiği bir çok tarif vardır ve bunlar bazen besinlerle bazen bazı yağların karışımı ile olan yağlardır. Aslında çoğu ve meyve sebze de ağrı kesici yerine geçebilir. Örneğin ceviz omega 3 yağları içerdiği için şişkinliği azaltır ve vücudu rahatlatır. Kırmızı acı biber bir çok kas gevşeticide bulunur ve hemen hemen her ağrıyı keser. Zeytinyağı bu konuda tam bir mucizedir.

Doğal Ağrı Kesici Nasıl Yapılır?

Doğal ağrı kesici nasıl yapılır, bazen bitkisel yağlar bazen ise bazı tükettiğimiz besinlerden elde edebiliriz. Mesela zerdeçal faydaları saymakla bitmez ve kanserle savaşır her türlü ağrıya hatta yaralanmalarda bile macun haline getirilip sürülmesi çok iyi gelir. Adaçayı hem ağrı kesici hemde rahatlatmak adına birebirdir. Keten tohumu yüksek omega 3lerden birisi hem ağrıyı keser hemde şişkinliği giderir. Tarçın antiinflamatuardır ve hem reflu hemde baş ağrısını keser. Yani ağrı kesici yapıcam diye uğraşmanıza bile gerek yok.

Doğal Ağrı Kesici Yapımı Tarifi

Doğal ağrı kesici yapımı tarifi, bazı bitkisel yağlardan elde edeceğimiz ağrı kesici için doktor Yerebakanın tarifi olan bir video paylaşacağız. Tam olarak detayını videomuzda izleyeceksiniz.

Şimdiden doğal ağrı kesici yapanlara kolay gelsin, sağlıkla kalın. Daha başka tariflerle sizlerle olacağız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.