Şeker Hastalığı Olanlar İçin Kür?

Şeker Hastalığı Olanlar İçin Kür?

Şeker hastalığı insan sağlığı açısından zor bir hastalıktır. Birçok farklı tedavi yöntemi vardır, uzman doktorlara gidip şeker ilaçları kullanarak veya insülin kullanarak şekerimizi dengelemeye çalışırız. Şeker hastaları için doğal tedavi yöntemleri de vardır, bunlardan bir tanesi de şeker hastaları için Profesör Doktor İbrahim Saraçoğlu’nun vermiş olduğu doğal bir kür vardır. Düşmeyen kan şekerinin bile, bu kür sayesinde nasıl düştüğünü göreceksiniz. Zayıf insanlar için şeker hastalığı kürü biraz problem yaratabilir çünkü; yağ yakımı özelliği olduğu için zayıf kişilerin dikkat etmesi gerekir, kilo vermek isteyenler yağ yakıcı özelliği sayesinde zayıflamalarına yardımcı olacaktır. Şeker hastaları için verilen bu kürün
gerekli faydasını görebilmek için 1 ay devam edilmeli. Doğanın bizlere sunmuş olduğu doğal bitkilerin şifaları insan sağlığı için mucizeleri saymakla bitmez.

Şeker Hastalığı Kürü Yapılışı?

Malzemeler :

. 10 gram kuşburnu

. 10 gram kış ıhlamuru (yaprakları geniş)

. 5 gram altın otu

. 1 litre su

Hazırlanışı :

İlk 5 dakika kuşburnu ve ıhlamuru kaynatalım, daha sonra altın otu ekleyelim, 5 dakika daha kaynattıktan sonra ocağın altını kapatalım, hazırladığımız şeker hastalığı kürü ılıyınca süzelim ve günde 3-4 sefer kendimizi aç hissettiğimiz zaman içelim, şifa olsun .

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.