Kanser Otu Faydaları Nelerdir? Andız Otu ?

Kanser Otu Faydaları Nelerdir? Andız Otu ?

Kanser otu faydaları nelerdir, kanser otu faydaları kuru öksürük, balgam söktürücü özelliklere sahiptir. Vücuttaki terlemeyi dengeler, vücuttaki bağırsak iltihaplanması ve parazitlenmeyi önler. Yapışkan andız otu diğer adı ile kanser otunun birçok hastalığa faydası vardır. Kanser otu faydaları vücut ve deri hastalıkları olan mantar hastalığı tedavisinde özellikle etkilidir. İçeriğinde bulunan Antifungal özelliği ile mantar hastalığı türündeki hastalıklarda etkindir. Mukazon özelliği ile kanser tedavisinde kullanılır yapışkan andız otunun son zamanlarda çok konuşulan bir tedavi yöntemi ile bilimsel yöntemler şunlardır.

Kanser Otunun Faydaları?

İnsanlarda akciğer ve öksürük tedavisinde kanser otunun enfeksiyonları temizlediği görülmüştür. Bronşit tedavisinde kullanılır. Koyunların uyuz tedavisinde uygulandığı görülmüştür. Kanser otunun faydaları atların deri enfeksiyonlarında kullanılmıştır. Yapışkan andız otu faydaları nı insanlar üzerinde daha yoğun olarak sindirim sistemini düzenler. Kan şekerini dengeler mide bulantılarına ve şişkinlikleri de giderir akciğer tedavisinde kullanılmaktadır.

Kanser Otunun Zararları?

Kanser otunun zararları öncelikle profesör doktor ibrahim saraçoğlu balgam söktürücü, öksürük ve enfeksiyon hastalıklarında etkin bir faydası olduğunu açıklamıştır. Yine de bu bitkinin doktor tavsiyesi dışında kullanılması uygun görülmemiştir. Yapışkan andız otunun zararları kronik hastalıkları olan kişilerin kullanması bazı yan etki sağlayacağı için uygun görülmemiştir. Doğamızda var olan bitkilerin faydası olduğu gibi aynı zamanda farklı hastalıkları da tetiklediğini unutmayalım.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.