Cilt Lekeleri İçin Doğal Maske?

Cilt Lekeleri İçin Doğal Maske?

Cilt lekeleri güzelliğimiz açısından bize olumsuz yönde etkileyen ve günlük yaşantımızda negatif enerji ile o günü bitirmek, her gün Moral bozukluğuyla aşırı bir strese girmiş oluruz. Cilt lekelerinden aslında kurtulmak o kadar da zor değil kendimize daha pozitif daha iyi daha dinç daha güzel görebiliriz hassas ve kuru ciltler yağlı ciltler nemli ciltler her insanın anatomisine göre kuru nemli yağlı ciltlerin oluşması insanın doğasındandır .Cilt lekeleri için doğal birçok yöntem vardır, aslında bu doğal maske için evimizde ve elimizin altında birçok faydalı malzemeler ,bize uzak değil kendimizi bu lekelerden haftada iki ya da üç kere uygulayacağımız doğal maske yöntemleridir.

Leke Giderici Maske?

Leke giderici maske, evimizde bulunan malzemelerden küçük dokunuşlarla cildimizi lekesiz ve pürüzsüz bir hale getireceksiniz .Leke giderici maskemiz yoğurt limon ve karbonat bu üçlü cildimizin lekelerden etkili olacaktır.

* 1yemek kaşığı yoğurt ,

* 1 çay kaşığı limon ,

* 1cay kaşığı karbonat,

Leke Giderici Doğal Maske Yapımı?

Leke giderici maske yapmak için malzemelerimiz, hazırladıktan sonra bütün malzemeleri, bir kabın içine alalım bütün malzemeleri birbirine yedirerek karıştıralım ve daha sonra yüzümüzü yıkayalım. Temiz olan cildimize kabın içindeki hazırladığımız, karışımı yüzümüze sürelim ,15 ,20, 25 dakika arası bekleyelim ve soğuk su ile yıkayalım. Haftada 2 ya da 3 kere bu maskeyi uygulayalım ,cildimizin lekelerden nasıl giderildiğini net bir şekilde göreceksiniz .

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.