Bal Ve Çörek Otu Mucizevi Faydası ?

Bal Ve Çörek Otu Mucizevi Faydası ?

Bal ve çörek otu, birleştiği zaman mucizevi bir faydası oldu aşikardır. Balın ,zaten insan sağlığı açısından , çok önemli bir besin oldu milyonlarca ,yıl eskiye dayanır. Çörek otu peygamber efendimizin de, söylediği gibi bu kara habbenin, ölüm hariç insanlara faydası vardır demiştir. Bu karışımın birçok hastalığa faydası vardır. Alerjik hastalıklara iyi gelir ,kanser hücrelerini ,savaşarak öldürüyor. İdrar söktürücü, iştah arttırıcı, emziren annelerde sütü arttırıcı, akciğer , karaciğer için çok faydalı olan bal ve çörek otu macunu , tamamen doğal bir ilaçtır.

Bal Ve Çörek Otu Karışımı Her Türlü Hastalığa Deva Oluyor ?

Bal ve çörek otu, macunu , her türlü hastalığa iyi gelen başlı başına muazzam bitkisel bir ilaçtır. Bu karışımı hazırlamak ve yemek insan sağlığı açısından oldukça faydalıdır. Faydalarını saymakla bitiremediğimiz bal ve çörek otu karışımı ,soğuk algınlığı, üst solunum yolları, gribal enfeksiyonlara, öksürüğe, akciğer, karaciğer sağlığı için birebir fayda sağlayan, bal ve çörek otu karışımı ,emziren annelerin sütünü arttıran ,çörek otu ve bal karışımı , ağrılara, sancılara, bronşit gibi hastalıklara ,astıma ,nefes darlığına çok iyi gelmektedir. Bal ve çörek otu karışımı, idrar söktürücü özelliği bulunmakta, mide yanmasını giderir, kanı temizler, alerjik reaksiyonlara iyi gelir ,bal ve çörek otu karışımı vücudu güçlendirerek ,bağışıklık sistemini ne güçlendirir.

Bal Ve Çörek Otu Karışımı Nasıl Yapılır?

Bal ve çörek otu karışımı , hazırlamamız için ,200 gram çörek otu, Bir kilo süzme bal , balın organik olması çok önemlidir ,süzme bal çörek otu bir kapta karıştıralım ,macun kıvamına alana kadar karıştıralım .Üzerine bir tülbent örtüp 3 ve 4 gün dinlendirelim macun hazır hale , geldiğinde, her gün günde 3 defa aç karnımıza tüketelim şifa olsun .

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.